Üleüldine

Kas protseduurid on valulikud?

Igaüks meist suhtub nõeltesse erinevalt ja me oleme sellest teadlikud. Happy Aging meditsiinitaustaga meeskond on igati kogenud ja põhjalikult koolitatud. Me kasutame lokaalset tuimestit ning hoolitseme selle eest, et kliendil poleks vähimatki ebamugavustunnet.

Kas Happy Aging teenused sobivad igaühele?

Enamikel meie patsientidest puuduvad vastunäidustused. Olenevalt olukorrast, oleme mõnikord siiski sunnitud loobuma teenuse osutamisest. Põhjus pole mitte teraapia sobimatuses kliendiga, vaid vahetevahel vajab patsient lihtsalt täiendvaid analüüse ja monitooringut. Jääme kindlaks oma professionaalsele tööeetikale ja kliendi tervis on meie vaieldamatu prioriteet.

Kas tervisekindlustus katab Happy Aging teenuse maksumuse?

Hetkel ei tasu haigekassa Happy Aging teenuste eest.

Kas IV- ja IM-teraapiad on ohutud?

Jah, on küll. Meie teraapiad on välja töötatud oma ala tippspetsialistide poolt. Oleme kasutusele võtnud kõik vajalikud turvameetmed. Igasugune meditsiiniline ravi kannab endas riski ja seega on vajalik, et patsient oleks teadlik võimalikest ohtudest, kasudest ja alternatiividest.
Protseduuri viib läbi vaid sertifitseeritud meditsiiniline personal.

Kas konsultatsiooniks on vajalik eelnevalt aeg kinni panna?

Jah, arsti konsultatsioon vajab eelnevat broneeringut. Mida saab mugavalt teha meie kodulehel.

IV-teraapiad

Mis eeliseid pakub IV-teraapia?

IV-teraapia suunab vedeliku ja vajalikud elemendid otse kehasse ning nõnda jõuavad toimeained 100% valitud organitesse. Meie infusioonid ei ole mõeldud asendama suukaudseid preparaate, vaid toimivad kui täiend-või alternatiivlahendus, et koheselt anda Sinu kehale niisutust, toitainetega varustamist ja taastada võnkuma löönud tasakaal. Manustades suukaudu suures koguses vedelikku, võime tunda ebameeldivat puhitust ja täiskõhutunnet, mida ei kaasne IV-teraapiaga.

Mis eelised on vitamiinide manustamisel IV-teraapia kaudu?

Veenisisene infusioon suunab vitamiinid ja toitained otse vereringesse. Suu kaudu manustatud toimeained võivad soolestiku barjääri tõttu jääda imendumata. Seega on vaja tarbida neid vitamiine tihedamini ja suuremates kogustes, mis omakorda võib ärritada magu. Kui keha ei omasta mingil põhjusel tavapärasel meetodil tarbitud aineid, võib välja kujuneda ohtlik puudujääk. Süstides vereringesse või lihasesse, ei lähe väärtuslikud elemendid kaduma ning keha omastab vajalikud ained 100%.

Kui kiiresti ilmnevad tulemused?

See oleneb inimesest. Tavapraktikas, mida enam balansist väljas ja defitsiidis on Sinu keha, seda kiiremad ja silmnähtavamad on ka tulemused. Pelgalt sellepärast, et Sa ei tunne kohest erinevust, ei tasu karta, et teraapia ei mõjunud. IV infusioonid on kliiniliselt tõestatud kui kõige tõhusamad soovimatute toksiinide väljutajad ja tasakaalu taastajad Sinu kehas.

Kui kaua püsivad tulemused?

See sõltub paljuski inimesest ning tema tervislikust seisundist. Silmnähtavad tulemused püsivad keskeltläbi 2-4 päeva. Samas, toimeained jäävad kehasse kauemaks ning jätkavad oma tööd.

Milline HappyAging IV-teraapia on mulle kõige sobilikum?

Meie infusioonid jagunevad kahte gruppi. Healolu IV-d on mõeldud eeskätt organismi hetkeseisundi säilitamiseks. Taastus IV-d on nagu nimigi viitab, organismi taastamiseks.
Meie meditsiiniline meeskond viib Sind kurssi kõikide teraapiatega ning selgitab koos Sinuga välja sulle sobiva teenuse. Mitmed meie patsientidest käivad heaolu infusioone nautimas korra nädalas.

IM-teraapiad

Kui kaua võtab aega tervisesüsti manustamine?

Süstimine lihasesse võtab tavaliselt paar sekundit.

Kui kiiresti ilmnevad tulemused?

See sõltub paljuski inimesest ning tema tervislikust seisundist. Silmnähtavad tulemused avalduvad keskeltläbi 12-24 tunni jooksul.

Kui kaua püsivad tulemused?

Taaskord, see on väga individuaalne, kuid keskmiselt 5-8 päeva.

Kui tihti on soovitatav saada tervisesüste?

See sõltub paljuski inimese vajadusest ja eesmärkidest. Meie kliendid tarbivad tervisesüste keskeltläbi 1-2 korda nädalas.

Kas ma võin manustada üheaegselt mitut erinevat IM-teraapiat?

Jah. Kõik Happy Aging tervisesüstid sisaldavad ainult naturaalseid koostisosi ning vees lahustuvaid vitamiine. Erinevate süstide koosmõju võib justnimelt tekitada sünergia ja kõik mittevajalik ning üleliigne väljutatakse kehast.

Kas ma võin tarbida samaaegselt IV- ja IM-teraapiat?

Jah. See ongi meie ideaalne soovitus. IV infusioonide toitained ja niisutus on väga efektiivsed, taastavad kiiresti kõikvõimalikud varud ning aitavad Sinu kehal leida vajalik tasakaal. Samas kui IM-teraapia hoiustab ning vabastab järgemööda toitaineid, seeläbi pikendades postiivse koosmõju efekti.